| doraz a întrebat:

Intrebare pentru cei care folosesc Opera.
Puteti sa va cititi mail-urile de pe yahoo?
Mi-e de astazi imi spune ca nu pot, pentru ca browser-ul meu nu e compatibil.
Nu vreau sa-l schimb...Mai are cineva problema asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu am opera si pot face orice pe yahoo. Incearca sa iei ultima versiune de opera poate e prea veche sau site-ul nu mai e compatibil cu acea versiune

| mamasita00 a răspuns:

Eu folosesc Opera si imi pot citi mail-urile. Deci nu e din cauza acestui browser. Totusi iti poti instala si un altul, deoarece nu ocupa multa memorie si nu incurca cu nimic.