| klark7410 a întrebat:

Intrebare pentru cei care sunt destul de priceputi la calculatoare:
Daca am folosit remove wat cand mi-am instalat win 7 pot sa las activat windows update? Dau funda mare...laughing

Răspuns Câştigător
| ServicePC a răspuns:

Da, dar... preventiv incearca sa selectezi la update, sa selectezi tu fisierele pentru update, nu sa le faca in mod automat. Pentru a te feri de cele 2 fisiere:
(KB971033 si KB2505438)

| klark7410 explică (pentru ServicePC):

Totusi cu ce se ocupa KB 970133 si KB2505438

| klark7410 explică (pentru klark7410):

Mai am o intrebare: Pot dezinstala update-urile cum ar fi KB970133 sau KB2505438...ma refer ca nu s-ar intampla nimic rau in pc?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te fersesti de windows genuine daca cumva l-ai selectat exista program care sterge acea aplicatie