| 1234567891011D a întrebat:

Intrebare pentru cei ce au telefon Nokia 3110 clasic...acum 3 saptamani am zis sa fac niste poze.Am facut cam 4-5 poze si l urmatoarea poza mi-a aparut "aparat foto in asteptare". Si acum daca vreau sa fac poza tot asa imi apare["aparat foto in asteptare]. De ce? Si daca vreau sa inregistrez un clip imi apare :"imposibil de memeorat fisierul". Astept raspunsurile voastre.Ms.

5 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Asa am patit si eu cu un nokia 6500 slide, incearca un cod de resetare http://www.emobil.ro/articole/coduri_secrete_nokia.html opreste-l scoate-i bateria scoate-i cardul daca are scoatei sim-ul si apoi punele la loc si vezi daca merge, e posibil sa mearga dar eu iti spun ca mie nu mi-a mers si solutia ar fi sa il duc la garantie dar n-am avut timp!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

POate' nu mai ai memOrie thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura daca nai card nare unde sa se salveze mai mult de 3 poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai memoria prea plina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
eu am avut aceeasi problema si am sters 2 poze si am eliberat ceva loc pe card(am sa-mi meoreze pe card)si apoi am putut face poze fara probleme.