| Anoniq a întrebat:

Întrebare pentru cei cu PS4, daca am EA Acces si iau acele jocuri gratis, imi vor ramane si dupa expirarea abonamentului sau numai cat timp este valabil? Am intrat la library si acele jocuri apăreau la Cumpărate, imi vor rămână sau nu dupa exp abonamentului?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Raman doar atata timp cat ai abonamentul. Chiar daca iti raman instalate nu le poti lansa pana nu reinoiesti abonamentul sau le cumperi separat.

| Anoniq explică (pentru Wr3nch):

Asa e si cu ps plus?

| Wr3nch a răspuns (pentru Anoniq):

Exact. Sau Uplay+/IOrigin Access pe PC.