| Blubber a întrebat:

Intrebare Windows XP SP2

Salutare Tuturor,
Tocmai ce am resintalat windowsul si dupa ce am instalat toate driverele si tot ce este necersar observ ca atunci cand se deschide calculatorul cand incerc spre exemplu sa ma conectez la internet sau sa dau pe ceva PC " se blocheaza " pentru 5-10 secunde si dupa aceea pot deschide ce vreau fara probleme. nu se intampla decat atunci cand deschid PC... aveti idei dc se poate intampla?

P.S: Am mai avut problema asta dar nu imi amintesc cum o faceam sa nu mai am acest " freeze " de 5-10 secunde la inceput,

Răspuns Câştigător
| Alx19 a răspuns:

Baga-ti un SP3. E mai bun decat windowsul tau si nu iti va mai face figuri!

| Blubber explică (pentru Alx19):

Multumes frumos! big grin A functionat

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Windows xp-nu mai este sistem de operare.anul acesta va fi inchis, nu mai are suport Microsoft din 08. aprilie 2014