| 28cosmin a întrebat:

Întrebarea mea este
Care este cel mai bun program pentru a deschide/monta fișierele ISO și multe altele ca ISO?

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

Răspuns Câştigător
| AndreiM77 a răspuns:

Daca folosesti windows 10, nu ai nevoie de nici un program. Windows 10, cred ca si 8 au integrate in ele o extensie pentru a deschide fisierele tip ISO.
De ex. descarci un joc in format ISO, deschizi imaginea si gata, ea se monteaza automat.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daemon tools

| CPAElites a răspuns:

Power ISO.
Daca ai Windows 8/8.1/10 nu mai ai nevoie de niciun program, doar dai click dreapta si Montare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot descarca "serious sam 2 "?

| 28cosmin explică (pentru anonim_4396):

Întrebarea ta nu se încadrează la răspunsul pe care îl aștept eu!

| Alex_George_1999 a răspuns (pentru 28cosmin):

Stiu dar vreau un site bun de unde pot instala serious sam 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UltraISO. Daemon tools e prea complex și greu de folosit pentru montarea/deschiderea fișierelor ISO.
VLC media player poate deschide/reda fișierele video direct în format ISO.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian926a a răspuns:

Dai click dreapta pe fisierul.iso si dai montare

| 28cosmin explică:

Am aflat un răspuns dar doresc mai multe răspunsuri la această întrebare!

| 28cosmin explică:

Menționez că eu utilizez Windows 10 Pro X64

| 28cosmin explică:

Care este până la urmă cel mai bun program de ISO?
Primul care răspunde are Fundă câștigătoare!

| CentyLox a răspuns:

PowerISO si este usor de folosit si instalat recomand

| Rebeca21121 a răspuns:

Incearca Magic Disk,.

| makacacahehe a răspuns:

Recomand DAEMON TOOLS, il poti gasi pe site-ul lor doar cauti pe google si poti lua versiunea LITE care este gratis.