| Elenageo2324 a întrebat:

Întrebarea mea este ce pot face unei tablete Akai pe care o am de 6 ani si am cumparat -o atunci noua iar acum se descarca foarte repede in jur de 15-30 minute tine dar uneori si mai putin. Chiar mi- ar parea rau sa o arunc. Să o duc la reparat sau sa ii cumpar altă baterie? Unde pot gasi o baterie de tableta in Buzau

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cumperi alta baterie. Nu sunt din Buzau, ca sa iti spun unde poti gasi. Dar exista internet daca stii sa cauti.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

La un service de telefoane mobile, mergeți să îi schimbe bateria.