| FlaviusB a întrebat:

Intrebarea mea pentru voi TPU este urmatoarea! De ce cand deschid un google chrome in task manager se mai deschid inca 5 sau 10 pe langa, imi merge foarte greu laptopu' si sa schimb windows nu are rost ca am facut asta deja, stie cineva o solutie sau cumva sa rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi mai multe procese cu numele chrome pentru ca pentru fiecare tab, extensie instalata, plug in samd chrome ul isi face un proces individual

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 125alex a răspuns:

Eu stiu! trebuie sa:
intri pe (net) te duci la unelte (optiuni)
dai pe option
si acolo vezi ca scrie de mai multe ori pagina de pornire stergele sa ramana decat una!
pa! sall