| Alliie a întrebat:

Intrebarea se adreseaza doar detinatorilor de HTC Desire S. SUnteti multumiti de acest telefon? Isi merita banii? Dau funda pentru cel mai detaliat motiv. Va roog sa ma ajutati puppy dog eyes. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sincer, nu se merita si cam atat pot pune. restul is povesti

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

D ce nu se merita: pai nu e performant, gpu slab, procesor slab etc, camera nu exceleaza etc. mai bine mergi pe asa ceva http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-XPERIA-Mini-Pro-White.html deoarece e mai rapid, mai frumos(parerea mea), mai performant, camera hd etc.