| StormYyyY a întrebat:

Intrebari...
1) Castile Logitech G430 merg pe windows xp?
2)Pentru ce este programul razer synapse? daca e pentru mouse as vrea mai multe detalii va rog
3)daca descarc razer synapse are virusi? adica daca se descarca cu virusi?
Funda

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

1. da -> http://support.logitech.com/......ng-headset

2. este soft construit pentru echipamente razer, ma indoiesc ca o sa-ti mearga

3. ma indoiesc atata timp cat il iei de pe site-ul oficial www.razerzone.com

| StormYyyY explică (pentru ishallhelpyou):

Multumesc dar de ce te indoiesti ca mi-ar merge pe windows xp?

| ishallhelpyou a răspuns (pentru StormYyyY):

Nu am zis ca ma indoiesc de faptul ca merg pe windows xp. Teoretic, producatorul spune ca merg, dar mai mult ca sigur iti trebuie windows xp updatat (adica XP SP3, daca ai un SP mai vechi, s-ar putea sa nu mearga).

| StormYyyY explică (pentru ishallhelpyou):

Castile imi vin astazi dar am nevooie de un program pentru ele din cate am inteles, il descarc din lik.ul tau? si care e treaba cu 32 -64 bit?

| ishallhelpyou a răspuns (pentru StormYyyY):

Este arhitectura sistemului de operare, dacă ai xp îți trebuie pe 32. din link-ul de mai sus ai doar specificații, dar în stânga este un tab, numit Downloads, dai acolo și găsești soft-ul.

ps. teoretic ar trebui să aibă cd de instalare.

6 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

1. Da
2. Cu el iti configurezi perifericele de la razer (senzitivitatea la mouse, culori la tastaturi etc)
3. Nu

| Hazzard a răspuns:

1)Castile merg pe Windows XP, Vista, 7, 8 si 10.
2)Razer synapse este un software care prevede configurarea perifericelor de la ei, in sensul ca ai posibilitatea de a-ti personaliza setarile lor (de exemplu keybiding-urile de la mouse,
senzitivitatea, etc.) si de a le stoca sub forma de profiluri.
3)Nu.