| LzzD a întrebat:

Intru si postez rar pe Facebook, nu am mai postat de doi ani, dar am niste poze postate de mai multi ani. Eu cand intru sau sotia mea care este singurul meu prieten pe Facebook putem vedea acele poze, dar daca intra altcineva, nu vede pozele, îi apare doar profilul fara poze. Am cautat la toate setarile si apare: public la toate, adica oricine poate sa vada. Stie cineva de ce cand intra lumea pe profilul meu nu apare decat poza de profil si detaliile: despre, iar la poze: nimic de afișat?

2 răspunsuri:
| Ciubowski a răspuns:

Acel cineva care intra, este prietenul tau pe Facebook? Daca nu, e posibil ca toate postarile de pe Facebook sa fie private. nu doar pozele.

| cfrtobias a răspuns (pentru Ciubowski):

Pai o zis ca sotia e singurul prieten da am incercat acum si de pun album privat toate pozele ar fi private doar de ar selecta anii poate e ascuns cred cum nu o folosit demult