| kosminus a întrebat:

Iphone 3gs cu jailbreak soft ios 4... i-am dat din itunes restore & update. acum trebuie decodat din nou? pentru ca nu il mai pot activa. in itunes imi scrie no sim card, si pe wifi... server temporarily unavailable try again later

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

I-ai dat restore cu cartela de telefon in el si nu trebuia. Acum trebuie sa-i faci jailbreak sau sa-l scrii din nou.

| kosminus explică (pentru neluL):

Da, cu cartela in el. prima oara cand pun mana pe iphone si raman foarte dezamagit. android 4 life. sad mersi.

1 răspuns: