| TheGrooveStreet a întrebat:

IPhone 3GS sau Samsung galaxy S?

13 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

SAsmung. 3gs e mai lent. Pe smsung pui rom, de andoid 4.0 si il faci de 2 ori mai rapid decat 3gs. Plus ca ai un ecran mai amre, mai viu, si camera mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fan Samsung!

| NikolasXD a răspuns:

Iph 3GS e super il am si eu

| kbej a răspuns:

Samsung Galaxy S

| marian23213234 a răspuns:

Salut deci daca vrei sa iti iei un iphone 3gs eu nu iti recomand dar faci ce vrei tu eu o sa iti spun care este mai bun si ce specificati are.(iphone 3gs) are o dimensiune de 115.5 x 62.1 x 12.3 mm si greutate 135 g la s 1122.4 x 64.2 x 9.9 mm si 119 g.S1 are un display Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors+gorilla glas iphone are tft capacitiv 16 m colori.La iphone ai ios3 dar poti face upgrade la 5.1 dar la s1 o sa poti sa faci upgrade la ice cream sandwish care dupa parerea mea e mai bun.Deci dupa pararea mea eu iti recomand un telefon bun s1 nu un telefon de fite.Care imediat se strica si trebuie sa instalezi diferite softuri cum ar fi jailbreak ca sa iti iei aplicati! Sper ca te-am ajutat POate dai si o funda.

| TraSneL a răspuns:

Iphone 3gs.....am si eu si este super...o gramada de aplicatii :X

| xDarKy a răspuns:

Galaxy s

| Girl0008 a răspuns:

Samgung, menwinking

| TheBigWolf a răspuns:

Dude, iti recomand 3gswinking e un telefon de nenorociti laughing il scapi, il zgarii, nu are nimic! nimic!

| Girl0008 a răspuns (pentru TheBigWolf):

Omggg, Omle am avut iphoone 3gs si l-am scapat din banca si mi s-a spart geamu...straight face Zgarriat era pe spate mult...straight face

| TheBigWolf a răspuns (pentru Girl0008):

Trebuie sa ai si noroc acum laughing eu am dat slam la basket si mi-a zburat din buzunar laughing noroc cu folia de pe spate si de pe fata, nu stiu cum da a aterizat pe carcasa spate si s-a dus taras, era zgariat dar cand am dat floia jos nu avea nimicwinking si in umrmatorul raspuns se scrie "man"nu "men" pentru ca nu sunt mai multi e doar unuwinking

| TheBigWolf a răspuns:

Dude, iti recomand 3gs. E un telefon de nenorociti, il scapi, il zgarii, nu are nimic! nimic!