| RAY a întrebat:

IPhone 4 isi merita banii? astept pareri

6 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Samsung Galaxy S2 si S3 sunt net superioare IPhone-ului din toate punctele de vedere.Cauta review-uri pe tema asta daca vrei, pe youtube.

| loadme a răspuns:

Nu, parerea mea. Mai bine iti iei un Samsung Galaxy S 3 sau orice, are procesor mai mare, Are cu mult decat decat Iphone ( rami, memorie, camera, stil )

| TheLaw a răspuns:

Da si nu.
Depinde cum il folosesti.
In orice caz, daca ar fi sa imi iau eu mi-as lua 4S.

| C3L1 a răspuns:

Nu isi merita...nu iti lua teapa.ia-ti un Samsung galaxy S sau S3 si vei fi aproape multumit ca avand un iphone 4

| alexsad a răspuns:

Daaa

| Chaosmedia a răspuns:

Sa nu faci greseala sa iti iei iPhone 4! S-a intamplat la mine si am regretat foarte mult. dupa 5 luni l-am schimbat si mi-am luat de curand Samsung Galaxy S II si pot spune ca am ramas uimit la cate face acest telefon happy intra pe youtube si cauta un review intre iPhone 4 si Samsung Galaxy S II si ai sa te convingi singur si in plus de asta iPhone-ul este foarte scump si nu face chestii deosebite dar la SII este mai ieftin + ca are foarte multe optiuni pe care nici eu inca nu le-am descoperit. Sper ca te-am ajutat happy mult noroc