| davidtm a întrebat:

Iphone 4s sau galaxy s2?
si de ce?

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Iphone 4s normal. Este mai bun. Din punctul meu de vedere nu este o comparaţie corectă. Mai greu de decis ar fi fost între Iphone 4s si galaxy s3.
Eu sunt in dilema " Iphone 5 sau sau galaxy s4 ".
Oricum, Iphone 4s este mai bun decât galaxy s2.

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Eu recomand un iPhone 4s (mai ales pentru ca detin unul si am avut ocazia sa testez si S2-ul)

De ce iti recomand asta?

- In primul rand datorita performantelor
- Sunt fan Apple
- Telefonul arata mult mai bine
- In ambele cazuri bateria tine destul de mult
- Ecranul tactil este mult mai fidel decat la S2

Uite-te si peste parerile celor care l-au cumparat deja http://bit.ly/10uIvpj

| NikolasXD a răspuns:

Iph 4s toata ziua lol

| ManeaIonut98 a răspuns:

Iphone 4s pentru ca e mai rezistent si mai bun! Uite aici ca 5 este mai rezistent ca 4s-ul deci... http://stiri.rol.ro/......72544.html iti zic eu ca este mai bun!

| davidtm explică (pentru ManeaIonut98):

Ce copil idiot.am zis de 4s si de s2.nu de 5 si de s4laughing)

| DenIsa_Deny_1996 a răspuns:

As prefera maii degraba galaxy S2 mi se pare mai bun. si mie oricum iphonuri-le nu imi plac. eu am galaxy s3 si sunt mandra de el.big grin