| silver a întrebat:

Iphone 4s sau Samsung Galaxy Nexus?

6 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Cumpara revista Chip de luna asta si vezi acolo teste facute de oameni care stiu ce fac.
Se comparar HTC Titan, Iphone 4s si galaxy Nexus.
Aici ce raspuns te astepti sa primesti : da ala ca e bun am eu si e bun.
Nu e mai bun un raspuns detaliat si documentat?

| crynys a răspuns:

Iphone 4s

| OnlyGirl50 a răspuns:

Iphone 4S este un telefon foarte bun si eficient, ti-l recomand cu placere si mare incredere. Iphone 4S are un design perfect, accesorii si este foarte performant, eficient. Samsung Galaxy Nexus este un telefon foarte bun, recunosc, dar in comparatie cu Iphone 4S automat alege Iphone 4S!

| Teo1990 a răspuns:

Nexus love struck

| Despa9 a răspuns:

Samsung Galaxy Padwinking