| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Iphone 6S sau Samsung S7 edge? au preturi apropriate +-300 lei din cate am obs?
Rog si argument

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Salut, uite aici cateva argumente bune. https://www.google.ro/......https?/url

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S7 mai performant din toate punctele de vedere.

| venividivici2017 a răspuns:

S7 edge din toate punctele de vedere.In plus poti sa ii atasezi si ochelarii VR ceea ce este incredibil.

| RAY a răspuns (pentru venividivici2017):

Cum se vede vr cu s7 edge?

| alexcatalino a răspuns:

Eu as recomanda Samsung, deoarece bateriile de iphone se duc destul de repede. daca te ajuta da o funda

| BabyThisIsMe a răspuns:

S7 edge, il am eu si nu am o problema cu el. E super

| venividivici2017 a răspuns (pentru RAY):

E super, am si un s7 edge, am si un note 8.Ambele sunt la fel cand folosesti ochelarii.Dar despre ochelari, pot sa spun doar fenomenal. Ajungi sa descoperi multe, sa explorezi spatiul, savana africana si multe alte locuri neexplorate si imposibil de atins pentru multi dintre noi.Iti recomand!