| YoMihai a întrebat:

IPod.ul are 2 camere.una pe fata..langa ecran si una pe spate..am 2 intrebari:
1. Cati mp are camera de pe fata?
2. Cati mp are camera de pe spate?
3. Camera de pe spate are blit?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Conform http://www.apple.com/ipod-touch/specs.html are 5 mp pe camera principala si 1.2 pe cea secundara. Si da, are blit, cea de pe spate plus ca filmeaza Full HD @30fps, oricum, eu as mai pune un ban si mi-as lua un iPhone 4/4S/5 pentru ca la iPOd nu poti vorbi :)

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Care iPod ca sunt enspee mii de modeluri?

| YoMihai explică (pentru introduaicinumele):

IPod touch 4

| introduaicinumele a răspuns (pentru YoMihai):

Conform http://www.apple.com/ipod-touch/specs.html are 5 mp pe camera principala si 1.2 pe cea secundara. Si da, are blit, cea de pe spate plus ca filmeaza Full HD @30fps, oricum, eu as mai pune un ban si mi-as lua un iPhone 4/4S/5 pentru ca la iPOd nu poti vorbi :)

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Camera spate are 5MP, fata are 1.2MP si nu are blit

| YoMihai explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Tu ai iPod? de fapt are blit..asa ca daca nu stii..nu mai comenta...

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru YoMihai):

Da,am ipod

| YoMihai explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Ce iPod?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru YoMihai):

Din ala frumos tongue

| kiv1990 a răspuns:

Pai frate citeste ghidul si o sa vezi. sau tapeaza pe google modelulul ipadului si ghidul de utilizare de ex: ipad 2 aple ghid de utilizare si o sa vezi sau tapezi pe google modelul si o sa vezi

| missicrissi a răspuns:

Parca erau 2 intrebari laughing)