| SaseUnuNoua a întrebat:

Isi merita acest laptop banii? http://www.emag.ro/......D2QTGBBBM/

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ca si un laptop de gaming este foarte performant, dar esti constient de faptul ca nu ofera aceeasi experienta de gaming ca un sistem desktop, si sa nu mai vorbesc de caldura care o emana in timpul sesiunilor de gaming ( mai mult de 60 min nu poti sa te joci pe el se incalzeste foarte tare )

| SaseUnuNoua explică (pentru Jipa95):

Stiu si eu asta, ii voi lua un cooler. Am nevoie de portabilitate neaparat.

| notefree a răspuns:

Da merita si eu doresc sa-l achizitionez pe acest model in viitorul apropiat.

| SaseUnuNoua explică (pentru notefree):

Eu peste 2 luni voi cumpara un laptop, pana atunci poate gasesc unul mai bun si mai ieftin, sau poate la alte firme, tot pe asta dar mai ieftin.

| SaseUnuNoua explică (pentru notefree):

Http://www.cel.ro/......ull-hd-l/, uite acelasi laptop cu 300 mai ieftin