| ParaPaul2006 a întrebat:

Isi merita Iphone 4 banii?

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E un telefon high-end foarte performant. E adevarat ca are un raport calitate/pret foarte slab, dar asa ne-a invatat Apple de ani de zile...
Eu ti-as recomanda sa iti iei un HTC Touch HD 2. E mult mai ok pretul pentru ceea ce stie sa faca. tongue

| Tom a răspuns:

Never.In america poate is merita ca i 200 $ unu da aici nu merita 1500 $. Plus ca am citit ca mai si explodeazalaughing)

| vm_8252 a răspuns:

Nicidecum. Singurul lucru bun la iPhone e RECLAMA care i se face. Mergi intr-un magazin Orange si testeaza iPhone 4 si Samsung Galaxy S (ca asta-i cam cel mai la moda acum pe langa iphone) si ai sa te convingi singur! Testeaza-le mai mult, asa, cu internet mobil, etc etc etc happy

| Bacteriuță a răspuns:

Am vazut articole pe net cum ca daca il tii in mana stanga nu mai ai semnal, si ca apar pete galbene pe ecran uneori.
poate isi merita banii, dar peste ceva timp tot o sa apara alte tipuri de iphone. happy

| ediedi2009 a răspuns:

Da isi merita banii acele probleme cu ecranul galben si cu semnalul au fost rezolvate cu ajutorul upgradarii os. Il poti cumpara cu incredere este cel mai bun smartphone din lume ceva mai bun nu ai sa gasesti eu am unul este foarte fain

| Tiberius a răspuns:

Nu isi merita banii. Ia-ti orice alceva. E doar un produs ce beneficiaza de o strategie de marketing agresiva si nici pe departe un produs de caliate.Sunt multe alte smarphone-uri mai bune.In plus iphone e produs in china happy