| Vlad231 a întrebat:

Îți poți conecta televizorul la unitate prin HDMI ca sa îl folosești pe post de monitor?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Desktop sau laptop -hdmi to televizor simplu in ziua de azi poti face si proiectare de pe telefon sau laptop direct pe tv fara cablu hdmi

| flixbuster a răspuns:

Da, cata vreme unitatea are iesire HDMI iar televizorul intrare HDMI, nici o problema.

| gigimondialuuuu a răspuns:

Păi depinde de televizor, la unele poti conecta cablu HDMI, la altele nu. La fel si cu dispozitivul de pe care vrei sa afisezi.
In orice caz, daca nu esti sigur poti sa cauti pe internet dispozitivul si ar trebui sa scrie acolo daca se poate conecta cablu HDMI.

| Don_Sebi_1991 a răspuns:

Conteaza ce placa video ai... ce TV ai...