| Cozygirl a întrebat:

@JessicaCherry mersi ca ai raspuns la intrebare (cum pot sa pun distribuție/cast la o povestire pe wattpad?) Insa când dau pe acele trei puncte de cre zici nu imi apar decat trei chestii "Editeaza detaliile povestirii" "Editeaza coperta" si "Sterge povestirea" nu imi apare nicio "Distributie" crying

1 răspuns:
| DevynFry a răspuns:

Trebuie să te conectezi de pe PC la contul tău și acolo când intri sa-ti editezi capitolele sunt acele trei bulinute (cum ai menționat și tu ) după care o să vezi "Adauga Distribuție " happy