| Zbanghiu a întrebat:

Joc metin2 si cand deschid autopatcherul la un sv privat imi da eroare...mai precis:

Metin2_Patcher_v1.2

ERROR

am instalat netframework 3.5...nu merge nici cu net framework 3.0...ce sa fac? imi face asa la toate sv cu patchcrying

5 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Instaleaza framework 2.0 si o sa-ti mearga :pe

| DraGfirE a răspuns:

Incearca cu net framework 4.0 iar daca nu iti merge o fi de la un virus/windows.

| byabb a răspuns:

Of nu stiut am aceeasi prblsad

| GABRIEL78 a răspuns:

Man si mie imi facea asa la toate metinele care aveau autopatcher si a mers cu net framework 4.0 happy incearca si tu poate iti merge! bafta