| maniac a întrebat:

Jocurile voastre preferate pe pc

18 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Presimt ca o sa fie in curand Starcraft 2. Pana acum, jocul meu preferat a fost 1.

| Bacemi a răspuns:

Neverwinter Nights si Rome Total War.

| Ancestralsoul a răspuns:

Hitman, Fallout 3, Red alert 2, 3, Shade-The wrath of angels, Medal of honor, Call of duty, Brothers in arms, Two worlds, Armies of exigo.Sunt si jocuri vechi, dar care uneori le mai instalez de dragul timpurilor trecute.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac foarte mult urmatoarele jocuri:Age of empires 1, 2 si 3, Fifa 2007, 2005 si Euro Truck Simulator(joc cu tiruri, transport etc) si sa nu uit de Gta San Andreas pe care imi place sa-l joc multiplayer.Succes

| Petronela a răspuns:

Lady popular si IMVU

| maniac explică:

Ce credeti o sa se mai fac un hitman?

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Poi uite ce am jucat si mi-a placut:
Pro Evolution Soccer 2009-2010(fotbal)
Wresling Mpire
Prince Of Persia
Rail Simulator(joc simulator cu trenuri straine, nu-s multi admiratorii la asa CV)
MSTS ROMANIA(da si Rail Sim numai ca, cu trenuri romanestii)
Metin2, World Of Warcraftwinking
Cauta pe net ce gen de jocuri iti plac si cautiwinking

| Malvina24 a răspuns:

Jocul meu preferat e mahjong(il foc mereu pe hi5) si mai este si ''planta gogo'' care imi place foarte mult!

| TheClassicGuitar a răspuns:

COD 1 U. O, 2, 3, etc. Daca esti bun http://www.gbx.ro/member_page.php?id=2601

| eXtrike a răspuns:

Sa:Mp, CS, A.R.M.A, battlefield 2, NFS Most Wanted (Love BMW M3 GTR :X) cam atat joc mai mult multiplayerstraight face

| LOVEsick a răspuns:

Counter strike, assassin's creed.

| BeYoU a răspuns:

Zuma, azteca, lady popular, imvu, missbimbo big grin

| 준섭 a răspuns:

Sims, gta, si lady popular love struck

| VadPorci a răspuns:

Lady popular xD big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conquiztador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tomb Raider, Gta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| danielv a răspuns:

Imi plac jocurile online pe sitele http://www.jocuri-gratis.ro/jocuri/fun/1/