| Gheorghe_Valentin_1995_Qtni a întrebat:

Joi am dat comanda de o tabletă de la Telekom si as vrea sa stiu cam in cate zile ar veni sau in ce zi
Firma de curierat se numeste DPD
întrebarea este pentru cei care foloseste mai des firmele de curierat
Eu stiu ca nu livreaza sambata si duminica decat în zilele lucratoare adica luni, marti etc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Se fac livrari si simbata, uneori chiar si duminica, depinde de la caz la caz. Oricum e luni, daca a plecat deja, iti vine pina vineri oriunde ai sta.