| ItzRivenGod a întrebat:

Jucam acum ceva timp(1-2 ani) un joc(demo)in care era un nivel cam asa.Era un sarac de ala cu haine jegoase care mergea pe strada cu un carucior cu gunoaie si injura soferii ca claxonau si din intamplare un avion cu o toxina se loveste de podul care era acolo si oamenii se fac zombie si saracul ala trebuie sa-i salveze. Daca stiti jocul spuneti-mi cum se numeste si daca vreti dati-mi un link cu download-ul jocului.

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu09 a răspuns:

Zombies1/2

| Gabbitzu a răspuns:

Nu cred ca l-am jucat sigh la cum l-ai descris tu pare demential jocul, daca il gasesti anunta-ma cu numele joculuiwinking BAFTA

| Smecherul_6735 a răspuns:

Zombie Forst