| andy_3286 a întrebat:

Jucati backgammon (table) online? si care este site-ul vostru preferat

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da joc. Prefer site-ul TrueMoneyGames. Este ideal pentru cateva linii de backgammon. Poti sa joci si pe bani virtuali si pe bani reali. Sigur o sa-ti placa. Bafta!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@andy, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| gynex a răspuns:

Joc de peste 1 an pe play65.com. Este site-ul cu cei mai multi jucatori si cu cea mai buna interfata. Are si viteza cea mai mare de joc, bineinteles daca poti juca rapid. Are interfata inclusiv in limba romana. Bafta!