| DnBSniperZs a întrebat:

Ke este un sms bomber? Si ke face el?

Răspuns Câştigător
| moddie a răspuns:

Un SMS Bomber -> este un "serviciu" (poate fii o aplicatie) care floodeaza un numar de telefon. Trimite un numar foarte mare de sms-uri...

poate stii cum e Spam-ul pe email, primeste tot felul de tampenii sa te-ncurce.

3 răspunsuri:
| alextenea15 a răspuns:

Este un fel de virus care se trimite prin mesaj si iti zic eu ca daca esti pe abonament o so incurci deoarece cu mesajul ala o sa apelezi non-stop asa ca ai grija

| gabriela2013 a răspuns:

Vreau si eu sa ii fac cuiva aceasta glumitza rolling on the floor cu sms-urile cum fac? nu am ipfone.se poate si de pe pc?

| DnBSniperZs explică (pentru gabriela2013):

Normal ca se poate, dispun de acest program, dar contra costhappy