| GPA a întrebat:

Kingstone, Kingmax sau Corsair?

Care dintre aceste memorii (RAM) este mai buna?

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Salut.
Eu optez pentru Kingstone deoarece au memori RAM foarte bine concepute iar la testele care au fost supuse se descurca foarte bine.

http://media.bestofmicro.com/6/C/176484/original/ram-jan09_charts01.png

Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Toate sunt bune; toate au garantie pe viata. Important este ca ele sa fie compatibile cu placa de baza. Unele sunt recomandate de producatorul placii de baza deoarece cu acestea au facut teste pe produsul lor. Si modelele de ram testate de ei sunt afisate pe pagina producatorului a fiecarei placi de baza.
Merg si alte memorii ram, dar care respecta cerintele placii de baza.