| GhitaAndrei2000 a întrebat:

La acest pctongueC FirstGear Gaming Claw, AMD Ryzen 3 3100 3. 6GHz, 8GB DDR4, 250GB SSD, GTX 1660 6GB GDDR5, Iluminare RGB,il gasiti pe pc garage, ce ventilatoare sunt acelea ca vreau sa mai pun cateva.

5 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

Carcasa aparent este AQIRYS Mizar ARGB, care suporta 8 ventilatoare de 120mm. Tu acum, daca nu au modificat cei de la PCgarage ceva, ar trebui sa ai 2 ventilatoare RGB de 120mm.

| GhitaAndrei2000 explică (pentru DoctorWh0):

Bine dar ce model sunt ca vreau sa mai iau inca 3

| DoctorWh0 a răspuns (pentru GhitaAndrei2000):

Nu cred ca conteaza modelul. Important e sa fie de 120mm

| GhitaAndrei2000 explică (pentru DoctorWh0):

Stiu ca nu conteaza dar vreau sa fie la fel.

| DoctorWh0 a răspuns (pentru GhitaAndrei2000):

Nu stiu, cel mai probabil sunt facute de producator sau cumparate de undeva special pentru acel case, deci nu poti gasi exact la fel.