| GEORGEL2012 a întrebat:

La Altex gasesc folie protectie telefon Samsung j1? voi folositi folie de protectie, husa si de astea? la acel telefon nu pot face poza singur nu? adica stiti cum zic sa ma uit la ecran si sa vad camera?! daca da cum?!

1 răspuns:
| bloodfont a răspuns:

Pe website la altex nu văd să fie. Dar este și husă și folie pe eMAG. Da, e bine să folosești folie pentru protecția ecranului și husă pentru a-l proteja de uzură în caz că vrei să-l vinzi mai târziu. Telefonul are cameră secundară (pe față adică) deci poți să-ți faci poze singur, trebuie să ai un swich camera în aplicația pentru cameră