| theROOcKsTArr a întrebat:

La apple iPad wi-fi + 3g, am si wireless, pot sa pun cartela, si ma pot conecta la internet oriunde, chiar daca nu este wireless?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, da oriunde ai semnal poti folosi 3G-ul si este foarte tare asa. am citit si eu o groaza despre ipad si ma bate gandul sa iau si eu. legat pret are cineva idee cat costa acum? am gasit aici http://www.smartbuy.ro/laptopuri/apple-ipad-32gb-wifi-3g~3023639.html si sunt destul de ok dar poate acum de sarbatori sa scada pretul

| Lariss a răspuns:

Clar. Oriunde ai semnal 3G te poti conecta la internet.