| mintyongi a întrebat:

La calculator am un stick pentru internet, nu am cablu. Inainte mergea destul de ok (nu ma plang, nu are cum ca fie chiar asa de rapid pe stick) dar de ieri nu mai merge netul. Ma conectez la net, pot intra pe yt sau google dar alte siteuri se incarca foarte greu iar la sfarsit imi spune ca este o problema din cauza internetului. Eu editez pe un program si am nevoie de videoclipuri de pe yt dar nu pot sa iau pentru ca se incarca cam 10 minute si apoi zice "network error". mentionez ca alaltaieri mergea foarte bine, si acum merge numai pentru goolge si yt, dar la yt nu se incarca nici un videoclip.
ce pot sa fac? sad

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Posibil sa ai o limita?
de regula cand ai net pe stick sau chiar si in telefonie, atunci cand consumi mb ce ai contractati nu iti intrerupe conexiunea internet insa ai viteza minima. e o idee. de aceea intreb de o anumita limita.