| anonim_4396 a întrebat:

La cati metri poate inregistra un stik usb spyon cu reportofon?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Parerea mea este ca stik-ul respectiv trebuie sa fie de firma; ca daca nu este de firma, poti sa i-l bagi si in gura persoanei respective, ca tot nu vei rezolva mare lucru.
Despre detaliile oricarui produs, sfatul meu este ca sa te interesezi si sa intrebi vanzatorul.
La un produs de firma, producatorul ofera detalii tehnice complete pe site-ul sau.
Nu cumpara un produs de care nu ai mai auzit.