| AndreiP98 a întrebat:

La ce nr sun ca sa activez o cartela cosmote? Si la cat sun a vad cat credit mai am?

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna. sa suni la 1234 sa-ti activezi o optiune sau *100# si la credit *134# credit; minute in retea *123*1#; sms in retea *123*2#; min nationale/ internationale : *123*3#. daca le-am inversat scuze. astea sunt. O zi frumoasalove struck

3 răspunsuri:
| antonio98 a răspuns:

Ei bine pentru a vedea cati centi suni la *134#

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nu ştiu la nr poti suna ca sa activezi o cartela cosmote, dar ca sa iti verifici creditul la cosmote suni la 1234, mai sunt si alte nr dar eu il stiu doar pe asta. Bafta!

| Kalugaru a răspuns:

Buna.ca sa o activezi nu suni la nici un numar o bagi in tel si gata...si ca sa vezi cat credit mai ai *134# daca ai activata vreo optiune folosesti *123*1# pentru minute in retea...*123*3# pentru sms in retea si *123*4# pentru minute nationale si internationalehappyfundita?