| adelynaaru a întrebat:

La ce numar scurt pot afla cati MB mai am din optiunea Unite?(Mi-am luat abonament la Unite si habar nu am ce sa formulez scurt p[entru a sti cantitatea de Mb sau minute)D-au funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Cu ajutorul serviciului CostControl în orice moment vei putea afla care este stare contului tău. Pentru aceasta este necesar de a forma 500, tasta de apel şi alege cifra 1.
De asemenea poţi utiliza acest serviciu prin expedierea unui mesaj scurt la nr. 500 cu cifra 1sau poţi forma *500*1# şi ok.
Mai mult, toată informația despre contul tău este la îndemână oricând prin aplicația MyMoldtelecom."
http://unite.md/ro/personal/ajutor