| AlexRăzvan531765 a întrebat:

La ce sa ma uit cand cumpar o masina de tuns parul? Am luat un "Aparat de tuns ROWENTA Perfect Line Pro TN1300F0, retea, 0.6-1.2 mm" Cum se intretin masinile de tuns? Ce rol are uleiul acela mic de vine in cutie?

2 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Fara uleiul acela masina merge greu. Nu e valabil pentru toate. Am avut masini cu ulei si au fost slabe. Am trecut pe masini Philips. Sunt perfecte. Am 2 bucati, de cativa ani si merg ca in prima zi. Nu le trebuie ulei. Nu au ulei in cutie. Nu se uzeaza, au forta, nu se blocheaza. Daca voi mai cumpara masini, voi merge pe Philips. Nu stiu cum merg toate modelele de masini, dar in Philips am prins incredere 100% si nu mai are rost sa caut altceva.