| abalabam a întrebat:

La Cosmote telefoanele cumparate fara abonament sunt deblocate de retea, adica poti baga cartele din orice retea?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Depinde cat de smecher este dealerul care ti-l vinde! Daca te vede ca esti gasca, ti-l da codat si-l pastreaza pe cel decodat pentru "preteni" sa faca si el o spaga! Am var cu fata de cur care si-a luat-o si mai platit si vreo 8 mil( pana sa rezolve atrebuit sa mearga la protectia consumatorului) Succes, ce-i free trebuie sa ramana free!

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Si cele cu abonament mai putin cele care scrie pe ele Cosmote ala sunt codate in cosmote daca iei un tel din mag cosmote sunt decodate

| Eu_9064 a răspuns:

Din cate stiu eu dawinking

| TiffanyxSxColor a răspuns:

Buna.

Da, cu siguranta. happy
Eu am telefon de la cosmote si este luat la abonament si deblocat!
Cu siguranta ca cele fara abonament sunt si alea deblocate!

Pa, pa! happy

| ionella_4261 a răspuns:

Da si eu am un tel cumparat la ab de la germanos si este decodat