| anonim_4396 a întrebat:

La goalunited (joc de fotbal online) cand poti face misiuni? (la ce nivel de cariera)

5 răspunsuri:
| AlbertG a răspuns:

De la nivelul 1 incepe misiunile... fundita?

| ExDark123 a răspuns:

Man misiunile le faci dupa ce termini tutorial dar trebuie sa faci lv sa ti le activeze ca sa poti sa le construiesti

| ionutsb a răspuns:

E de la lvl 1. Doar apesi pe un om jos in stanga imbracat in maro.El iti da misiuni.Pentru fiecare reusita primesti 50.000 euro. FUNDA

| Bodan a răspuns:

Nu el zice de... cand selectezi optiunea 'Cariera' si aclo mai e o optiune numita 'Misiuni" care va fi deschisa de la lvl 10 de cariera

| CTMFRESH a răspuns:

Da nu de la 1 nici de la 10 eu m-am bagat si era acolodar era incolor