| CeVorbestiMa a întrebat:

La google chrome.cand dau sa imi deschida o fila noua...imi apare ceva de la un motor de cautare numit "bing" ca si o extensie, dar eu nu am instalat nimic..cum revin la interfata google chrome de dinainte?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ai instalat ceva care a setat bing ca motor de cautare implicit. Intra in setari si schimba motorul de cautare in google

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Intra in setari la Chrome si seteaza ca motor de cautare implicit google, totusi tu ai noroc ca te-ai ales cu Bing si nu cu alte tampenii.

| EuAmTotul a răspuns:

Bing a aparut fiindca ai instalat ceva si acel program a modificat motorul.Trebuie sa dezinstalezi aplicatia.Sau daca nu sti care e sterge chrome si instaleaza-l iar.