| Iasmiine a întrebat:

La jocul 18 wheels of steel haulin pot sa`mi aleg doar tir? sau si autobuz sh masini? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Salut, doar tir poti sa-ti alegi in jocul normal iar chestia cu autobuzul sunt moduri pe care le gasesti pe googlehappy bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sal descarcac sa mearga?

| sebby19 a răspuns:

Sall! Merg si masini si autobuze. Daca vreti sa descarcati moduri cu masini, autobuze, remorci si harti sau sa descarcati jocul intrati aici: http://sebbysblog99.blogspot.ro/......nload.html