| weapon a întrebat:

La jocurile gen GTA 5, pe xbox 360, cum procedez cu un stick de 16 gb? bag stick-ul in pc, trag jocul, si dupa aia bag stickul in xbox si il instalez? sigur nu o sa-mi zica ceva legat de memorie? ca am xbox 360 slim 4 gb

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Ai nevoie de joc original la ce vrei tu, nu merge cu download
2. daca ai rgh, ai nevoie de 2 stick-uri.
3. presupunand 1, ai nevoie de un stick de 16gb. Pui dvd-ul 1, deschizi, si il inst. pe stick in consola. Apoi lasi stick-ul, pui dvd-ul 2 si te joci.

| Ex_Al_1992 a răspuns (pentru sltlp):

Jocul incape pe stik de 32 ( pe stik jocul are 22) eu il am cumparat dar am prieteni care au xbox-ul modat si stiu de la ei si iti zic sa il cumperi ca un gamer adevarat