| AlexandruPorfir a întrebat:

La ps5 digital edition jocurile pot fi cumpărate doar din ps store cu cardul sau si sub forma de cheita? Ex codul de la cheita sa fie pusa intr-o carcasa că la carcasa de la cd

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Doar de pe PS Store.

| Wr3nch a răspuns:

Nu recomand digital edition. Pare o afacere ca e mai ieftin, dar iesi mai bine cu unul clasic pentru ca poti vinde sau schimba jocurile pe disc cand vrea muschiul tau. Digital le platesti la pret intreg, sau astepti luni intregi o reducere.