| suceava a întrebat:

La reinstalarea windowsului din greseala am sters partitia D unde aveam date salvate, din pacate aveam date care am nevoie de ele si vreau sa le recuperez daca ma poate ajuta

cu stima si respect dragos

Răspuns Câştigător
| alexandrum a răspuns:

Nu se mai pot recupera datele dupa ce discul a fost formatat.

E cum ai distruge un document si dupa vrei acel document. happy
Daca aveai date importante imi pare rau, dar daca aveai filme, jocuri si muzica se pot descarca.

2 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Imposibil frate! daca ai sters partitia :-H nici o sansa! doar daca nu din intamplare nu tiai pus pe stick sau CD/DVD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti praf, normal ca se pot recupera.Cauta pe net. sunt diverse softuri care se ocupa cu asta