| cryss97 a întrebat:

La Samsung galaxy fit, calculatorul nu imi detecteza cablul USB, iar telefonul arata ca se incarca. cum conectez calculatorul cu telefonul?

Răspuns Câştigător
| eduardpuiu93 a răspuns:

Atunci la Setari cauta ceva de genul "PC Connection" sau "Network" sau "Connectivity"

6 răspunsuri:
| hanzelik a răspuns:

Intra la setari USB si selecteaza stocare in masa

| eduardpuiu93 a răspuns:

Mai intai intra in Setari ( la telefon ) si acolo la conexiune alege Stocare in masa ( Mass Storage ). Apoi conectezi telefonul la PC. Va dura un minut sa instaleze pe PC driverul telefonului si apoi merge totul cum vrei tu.

| cryss97 explică (pentru eduardpuiu93):

Nu exista folderul conexiuni, ca asta m`a incurcat pe mine!

| kupydon a răspuns (pentru eduardpuiu93):

Cel mai sigur descarca Samsung kies

| eduardpuiu93 a răspuns (pentru cryss97):

Atunci la Setari cauta ceva de genul "PC Connection" sau "Network" sau "Connectivity"

| kupydon a răspuns:

Aceeasi problema am si eu cu un galaxy mini, dac ai reusit vreau sa stiu si eu cum ai facut

| Andrei_Gherghel_1997 a răspuns (pentru kupydon):

Ai rezolvat problema?