| anonim_4396 a întrebat:

La Samsung Galaxy mini am opţiunea P a mobil(Partajare conexiunea de pe calculator pe telefon prin USB) activată, dar când îl conectez la calculator, netul pe telefon nu-mi merge. ce pot să fac?

2 răspunsuri:
| Morfilio a răspuns:

Optiunea e de fapt sa pui netul de pe telefon pe calculator nu invers... deci daca ai avea net pe cartela ta si nu ai pe calculator il conectezi si sa intri de pe calculator pe net. Funda?big grin

| danisam a răspuns:

Da si cu optiunea pa mobil poti transforma telefonul tau cu internet in router wireless