| LimFao a întrebat:

La samsung galaxy mini este necesar sa am semnal wireless ca sa pot accesa Google Maps sau doar sa fie activat GPS?

2 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Nu trebuie nici una, nici alta. Google maps acum are un nou vector engine care este mult mai rapid, stocheaza mai mult intru-n fisier mai mic si merge offline daca ai incarcat orasul odata. Cam 100 kb ia de oras dupa parerea mea. Iar Gpsul este optional, putand sa il folosesti ca o harta.

| trifescugabriela a răspuns:

Este absolut necesar!