| iGnOrEx a întrebat:

La Samsung Galaxy Note e mai bun kernelul franco decat speedmod nu? Am facut mai multe teste in quadrant benchmark si franco are scorul mai mare.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Poate. Degeaba faci in quadrant, deoarece nu este un test reprezentativ. Testele se fac in antutu(e mai corect cu punctajele) si in nenamark 2 pentru 3d. Dar retine, testele nu is totul, depinde si cum il simti tu, cum s emsica peitnernet, in multitasking etc.