| Reika a întrebat:

La telefonul LG KP500 exista vreun cod de bass sau ceva de genul?

8 răspunsuri:
| MG4Life a răspuns:

Cauta equalizare pe undeva prin redare sunet, poate o sa imbunatateasca calitatea audio.

| Reika explică (pentru MG4Life):

Tocmai asta e problema ca nu imbunatateste cu nimic sad am incercat sa schimb si castile ca poate ele sunt problema dar din cate am aflat e din cauza telefonului

p.s am dat click oricum pe link XD

| MG4Life a răspuns (pentru Reika):

Atunci este telu' chel big grinsmug asta este tot ce stie...
p.s trebuia sa dai si voteaza. dar mersi oricum big grin

| Reika explică (pentru MG4Life):

Ce las baga de unde a venit de urgenta -.- am sa dau si chestias cu vot.credeam ca e doar cu vizita

| MysticWayz a răspuns:

Nu exista. Am si eu acelasi telefon.

| Reika explică (pentru MysticWayz):

Ce stupid. macar casti mai bune daca faceau

| MysticWayz a răspuns:

Asa e. Asta e, eu oricum in primavara imi iau telefon nou.winking
Sper ca il nimeresc bun de data asta, ma refer la calitatea audio.

| Reika explică (pentru MysticWayz):

Lucky you.eu pe asta il am de 2 ani dar abia acum miau venit dracii pe el laughing altu nou oricum no sa primesc prea curand...