| anonim_4396 a întrebat:

La un Allview A4 You mi s-au instalat din greseala tot felul de programe care nu imi fac decat rau(alte launchere proaste,programe de deblocare etc.).I-am dat wipe din butoane,am incercat si din el,mi se reseteaza din fabrica tot, dar programele virusate sunt tot acolo.Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| monster62 a răspuns:

Iti recomand sa-ti instalezi antivirus,si sa-ti stergi virusii cu antivirusul,si sa nu ti se mai dea la setarile din fabrica... sper ca te-am ajutathappy☺☺☺☺...iar,daca tot nu merge, du-l la service, ca sa-ti stearga virusul, iar daca tot nu merge, schimba-l...OK? NAFTA!

| DyRUS a răspuns (pentru monster62):

Am Bitdefender, am scanat si mi-a gasit 4 virusi.I-am sters si tot asa face.